Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Więcej chętnych do obsługi programu 500+

24 lutego 2016 | Ekonomia
Program to okazja dla banków do zdobycia nowych klientów
źródło: Rzeczpospolita
Program to okazja dla banków do zdobycia nowych klientów

Co najmniej sześć banków umożliwi wkrótce składanie wniosków 500+ przez konta internetowe. Program chce także obsługiwać sieć płatności Monetia.

PKO BP był pierwszym bankiem, który zadeklarował możliwość elektronicznego wypełnienia wniosku przez klientów posiadających dostęp do serwisu transakcyjnego, zarówno iPKO, jak i Inteligo.

– Wypełniając wniosek, będzie można wskazać, czy środki mają być przekazane na rachunek w naszym banku, czy w innym, dowolnie wskazanym przez klienta – tłumaczy Aneta Styrnik-Chaber z biura prasowego PKO BP. – Podkreślam, że wniosek będzie można złożyć jedynie w serwisie bankowości elektronicznej, nie będzie to możliwe w oddziałach banku – tłumaczy. Jak dodaje, prace nad wnioskiem są już zaawansowane. Bank może też zaoferować klientom nieposiadającym rachunku bezpłatne konto, dzięki czemu...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10378

Wydanie: 10378

Spis treści
Zamów abonament