Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Dotacje de minimis wspierające inwestycje małych i średnich firm

06 kwietnia 2016 | Dobra Firma

Od 29 marca do 29 kwietnia przedsiębiorcy mogą się starać o bezzwrotną pomoc z działania 2.5 „Wsparcie inwestycyjne sektora MSP". Na dofinansowanie najlepszych projektów zarezerwowano 80 mln zł.

Konkurs skierowany jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców z województwa świętokrzyskiego. Jego celem jest dofinansowanie najlepszych projektów inwestycyjnych. A odbywa się w ramach programu regionalnego tego właśnie województwa. Mówiąc dokładnie, chodzi o jego część 2.5 „Wsparcie inwestycyjne sektora MSP".

Przewiduje ono dofinansowanie dwóch rodzajów projektów. Z jednej strony firmy mogą postawić na inwestycje związane z rozwojem przedsiębiorstwa, poprzez jego rozbudowę powiązaną z wprowadzeniem nowych produktów (towarów lub usług), a także unowocześnieniem wyposażenia związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą. Z drugiej przedsiębiorcy mogą...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10413

Wydanie: 10413

Spis treści
Zamów abonament