Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Dotacje na ponadnarodowe projekty

07 listopada 2017 | Administracja

Programy uaktywniające bezrobotnych, tworzenie obszarów przyjaznych mieszkańcom, zagospodarowanie walorów przyrodniczych – to przykłady działań, które mogą być poprawiane dzięki wymianie wiedzy i doświadczeń pomiędzy partnerami z Unii Europejskiej.

Centrum Projektów Europejskich ogłosiło konkurs na wykorzystanie współpracy ponadnarodowej w projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Aplikacje można składać od 15 do 29 listopada 2017 r. Celem projektu jest wypracowanie oraz wdrożenie nowych rozwiązań, powstałych dzięki współpracy z partnerami zagranicznymi.

Współpraca z partnerem zagranicznym, zakładająca wspólne wypracowywanie i tworzenie, a następnie wdrożenie nowych rozwiązań jest najszerszą formą współpracy ponadnarodowej. W takim projekcie partnerzy współdziałają od etapu tworzenia koncepcji...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10897

Wydanie: 10897

Spis treści
Zamów abonament