Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Citi Handlowy wspomaga e-commerce

24 września 2018 | Ekonomia
e-commerce  szybko rośnie
źródło: Rzeczpospolita
e-commerce szybko rośnie

finanse | Bank wprowadził liczne narzędzia mające pomóc w rozwoju handlu internetowego. Tekst powstał 
przy współpracy 
z Citi Handlowym

Sezon wyprzedaży dobiegł końca. Warto przyjrzeć się bliżej branży, która jest najszybciej rosnącym elementem machiny handlowej – tylko w Europie w ciągu ostatniej dekady liczba e-konsumentów niemal się podwoiła. Jeszcze w 2007 r. stanowili oni 30 proc. wszystkich klientów, ale dekadę później wskaźnik ten wzrósł już do 58 proc. – wynika z danych Gemiusa.

Kupujesz za granicą, płacisz w swojej walucie

W czasach cyfrowych handel nie ma granic. Można kupować produkty z dowolnego miejsca na ziemi, nie wychodząc z domu. Nie jest zaskoczeniem, że tę dynamicznie rozwijającą się branżę zauważyły banki.

Citi Handlowy od listopada 2017 r. konsekwentnie rozwija ofertę dla wymagającej branży e-commerce. U źródeł filozofii Citi Handlowego było dostarczenie takich rozwiązań, które umożliwią klientom i sprzedającym wygodny, szybki i przyjemny handel online. Optymalne rozwiązania dotyczące płatności, obsługi zwrotów czy księgowań zestawiono w taki sposób, by dostosować je do potrzeb klientów tego segmentu i umożliwić maksymalną automatyzację. Jednym z produktów docenionych...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11162

Wydanie: 11162

Spis treści
Zamów abonament