Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Zmieniamy się z Wami i dla Was

24 maja 2019 | Modernizacja roku
źródło: materiały prasowe
Roman Pikuła   Prezes Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego, Komisarz Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu „Modernizacja Roku  & Budowa XXI wieku”
źródło: materiały prasowe
Roman Pikuła Prezes Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego, Komisarz Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”

To już 23. edycja naszego konkursu. I od tegorocznego posiedzenia konkursowej kapituły jego nazwa, ale także formuła, ulega rozszerzeniu. Istniejący od 23 lat plebiscyt nosi nazwę Ogólnopolski Otwarty Konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Zmieniamy się!

Zachodzą zmiany ważne, wręcz kluczowe, i rewolucyjne. Są podyktowane oczekiwaniami uczestników konkursu, a na konieczność ich wprowadzenia mają wpływ laureaci, zwycięzcy poprzednich edycji. Ich głos ma ogromną wagę. To on wskazuje kierunek, w którym nasz plebiscyt zmierza z każdą kolejną odsłoną. To on ma moc sprawczą, gdy w grę wchodzą potrzeby i oczekiwania potencjalnych uczestników konkursu. Dzięki nim trwająca od 23 lat rywalizacja o złotą statuetkę żyje, ewoluuje i niezmiennie pozostaje ciekawa i ekscytująca. To za sprawą głosów tego prestiżowego ciała konkurs wyszedł poza granice Polski. Za sprawą kapituły pojawiają się nowe kategorie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11363

Wydanie: 11363

Spis treści
Zamów abonament