Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Rozbudzić ciekawość, zainspirować

24 maja 2019 | Dodatki Jednodniowe

Nie tylko książkę, klocki Lego czy planszówkę można podarować dziecku w prezencie, w sklepach dostępne są też roboty edukacyjne czy gry elektroniczne.

W naszej sieci doskonale sprzedają się zabawki edukacyjne, wspierające rozwój i zainteresowania dzieci w różnym wieku. Często są to zabawki, którymi dziecko może się bawić razem z rodzicem czy rodzeństwem. Wspólnie spędzony czas na grach, budowaniu konstrukcji z klocków czy aktywności fizycznej wzmacnia więzi, ale również daje dorosłym możliwość, aby lepiej poznać dziecko – jego potrzeby, zainteresowania i talenty, które poprzez odpowiednio dobrane zabawki edukacyjne może stale rozwijać – mówi Agata Grzelczyk, reprezentująca sieć Smyk. A Jacek Palec z portalu Allegro dodaje, że edukacja – i związane z nią produkty wspierające rozwój, kształcenie i dokształcanie zarówno dzieci, jak i dorosłych – zyskuje popularność, głównie ze względu na szerszy wybór niż w sklepach tradycyjnych, a nawet niż w branżowych internetowych. – Na skutek dużej konkurencji cenowej na Allegro można dostać zabawki tego rodzaju już nawet za kilkadziesiąt złotych, choć oczywiście zdarzają się i cieszą popularnością droższe, duże, rozbudowane zestawy – tłumaczy.

Dla małego konstruktora

W tych sklepach zarówno stacjonarnych, jak i internetowym dla młodszych dzieci szkolnych można wybrać np. grę państwa miasta. – To elektroniczna wersja kultowej gry państwa miasta, która zapewni mnóstwo radości całej rodzinie! Zestaw zawiera 1...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11363

Wydanie: 11363

Spis treści
Zamów abonament