Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Rozbudzić ciekawość, zainspirować

24 maja 2019 | Dodatki Jednodniowe

Nie tylko książkę, klocki Lego czy planszówkę można podarować dziecku w prezencie, w sklepach dostępne są też roboty edukacyjne czy gry elektroniczne.

W naszej sieci doskonale sprzedają się zabawki edukacyjne, wspierające rozwój i zainteresowania dzieci w różnym wieku. Często są to zabawki, którymi dziecko może się bawić razem z rodzicem czy rodzeństwem. Wspólnie spędzony czas na grach, budowaniu konstrukcji z klocków czy aktywności fizycznej wzmacnia więzi, ale również daje dorosłym możliwość, aby lepiej poznać dziecko – jego potrzeby, zainteresowania i talenty, które poprzez odpowiednio dobrane zabawki edukacyjne może stale rozwijać – mówi Agata Grzelczyk, reprezentująca sieć Smyk. A Jacek Palec z portalu Allegro dodaje, że edukacja – i związane z nią produkty wspierające rozwój, kształcenie i dokształcanie zarówno dzieci, jak i dorosłych – zyskuje popularność, głównie ze względu na szerszy wybór niż w sklepach tradycyjnych, a nawet niż w branżowych internetowych. – Na skutek dużej konkurencji cenowej na Allegro można dostać zabawki tego rodzaju już nawet za kilkadziesiąt złotych, choć oczywiście zdarzają się i cieszą popularnością droższe, duże, rozbudowane zestawy – tłumaczy.

Dla małego konstruktora

W tych sklepach zarówno stacjonarnych, jak i internetowym dla młodszych dzieci szkolnych można wybrać np. grę państwa miasta. – To elektroniczna wersja kultowej gry państwa miasta, która zapewni mnóstwo radości całej rodzinie! Zestaw zawiera 1...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum to wszystkie treści publikowane w "Rzeczpospolitej" od 1993 roku.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11363

Wydanie: 11363

Spis treści
Zamów abonament