Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Azoty w nowoczesnym wydaniu

24 maja 2019 | Modernizacja roku
Wybudowaniem nowej siedziby Grupy Azoty zajęła się firma Anna-Bud
źródło: materiały prasowe
Wybudowaniem nowej siedziby Grupy Azoty zajęła się firma Anna-Bud

Jednym z największych przedsięwzięć zgłoszonych do tegorocznej edycji konkursu była budowa Centrum B+R Grupy Azoty SA oraz hali instalacji półtechnicznych wraz z łącznikiem na terenie Grupy Azoty SA w Tarnowie.

Budynek laboratoryjno-badawczy posiada dwie kondygnacje nadziemne, natomiast budynek hali instalacji półtechnicznych jedną kondygnację nadziemną oraz dwie kondygnacje nadziemne w części zaplecza techniczno-magazynowego. Oba budynki są połączone łącznikiem wykonanym w konstrukcji stalowej. W budynku Centrum B+R znajdują się części szkoleniowa, administracyjno-biurowa oraz laboratoryjno-badawcza, natomiast budynek hali jest przystosowany do montażu instalacji półtechnicznych (montaż aparatów i orurowania wraz z podestami obsługowymi na różnych poziomach).

W budynku biurowo-laboratoryjno-administracyjnym zlokalizowane są pomieszczenia laboratoryjne Laboratorium Produktów Organicznych i Laboratorium Produktów Nieorganicznych, pomieszczenia biurowe nadzoru laboratoriów oraz pracowników umysłowych i administracyjnych Chemicznego Centrum Technologii i Rozwoju, jak również pomieszczenia socjalne dla załogi i pomieszczenia techniczne związane z infrastrukturą budynku. Pomieszczenia laboratoryjne dzielą się na sale laboratoryjne przystosowane do prowadzenia ogólnych prac laboratoryjnych oraz pracownie specjalistyczne....

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11363

Wydanie: 11363

Spis treści
Zamów abonament