Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Tylko sprawdzone oferty gwarancją sukcesu

20 kwietnia 2020 | e-Learning

Konieczność izolacji z powodu pandemii zmieniła nasz tryb życia i pracy. Coraz więcej osób chce wykorzystać 
ten czas na doszkalanie i rozwój osobisty. Rozwiązaniem mogą być e-kursy i szkolenia.

 

Polska branża e-learningowa rozwija się prężnie od początku pierwszej dekady XXI wieku. Zawojowała nie tylko świat edukacji, ale i biznesu. Szkolenia online są jedną z popularnych form zdobywania wiedzy, doświadczenia, kwalifikacji. Naukę można zacząć od powszechnie dostępnych i darmowych rozwiązań. Wartościowe materiały edukacyjne są np. na YouTubie, na Udemy (większość w języku angielskim, ale rośnie liczba polskojęzycznych). Można też sięgnąć po wysokiej jakości kursy na platformie Coursera, w których udział jest zwykle darmowy. Można również skorzystać z usług firm szkoleniowych.

Zarówno pracodawcom, jak i pracownikom trudno jest w tym momencie określić długofalowe skutki obecnej sytuacji, ale eksperci są zdania, że warto być przygotowanym na różne ewentualności. Z pewnością jest to dobry czas na przeanalizowanie swojej dotychczasowej ścieżki zawodowej, zidentyfikowanie mocnych i słabych stron, a także podjęcie działań, które uzupełnią ewentualne braki kompetencyjne. E-learning może to ułatwić.

– Dobrym pomysłem jest inwestowanie w rozwój uniwersalnych kompetencji miękkich, które bez względu na wykonywaną profesję, ułatwiają osiąganie zawodowych celów. Jako te najbardziej pożądane na...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11638

Wydanie: 11638

Spis treści

Reklama

Drobne

Dodatki Jednodniowe

Telemedycyna

Nieprzypisane

Zamów abonament