Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Narkobiznesu covid nie dotyczy

28 lipca 2021 | Kraj | Grażyna Zawadka

Awionetka do przemytu marihuany z Hiszpanii, laboratorium mefedronu urządzone pod ziemią i kontakty poprzez szyfrowane komunikatory – tak dziś działają gangi narkotykowe.

 

Trzy spektakularne policyjne operacje wymierzone w zorganizowaną przestępczość narkotykową przeprowadziło w tym roku Centralne Biuro Śledcze Policji we współpracy z amerykańskim FBI. – Te realizacje są wyjątkowe i bez precedensu w historii polskiej policji. Ze względu na sposób, w jaki przemycane były narkotyki, bardzo szeroki, międzynarodowy wymiar operacji oraz rekordowe ilości zabezpieczonych narkotyków syntetycznych – mówił we wtorek na komendant główny policji, gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Gangi narkotykowe zmieniają metody, wykazują się inwencją i elastycznością, a swoje działania dostosowują także do warunków...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12024

Wydanie: 12024

Spis treści
Zamów abonament