Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

20 lat za nami, czyli jak zmieniał się rynek usług prawnych

22 czerwca 2022 | Ranking Kancelarii Prawniczych | Anna Wojda

Ranking „Rzeczpospolitej” od początku swego istnienia pokazywał, które kancelarie najbardziej się liczą, na czym najwięcej zarabiają prawnicy i kto jest najlepszy w danej dziedzinie prawa.

Gdy oglądam pierwszy ranking, z 2003 r., widzę, jak bardzo przez 20 lat zmienił się rynek. Kancelarie łączyły się, tworząc większe zespoły, prawnicy dołączali do grona partnerów prężniej rozwijających się firm. W tym czasie nie brakowało też rozwodów i to bez orzekania o winie – prawnicy po prostu dochodzili do wniosku, że już im razem nie po drodze. Nie brakowało też kryzysów, z których nie wszystkie kancelarie wychodziły obronną ręką – niektóre na zawsze już znikły z polskiego rynku. Po burzy jednak wychodzi słońce, więc po trudnym czasie przychodziły lata, w których firmy mogły się pochwalić gigantycznymi przychodami. Nie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12298

Wydanie: 12298

Spis treści

Zamów abonament