Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nie brakuje fachowców w nowo powstających dziedzinach

22 czerwca 2022 | Ranking Kancelarii Prawniczych | Wojciech Tumidalski

Eksperci mówią, że specjalizacja to dobry kierunek rozwoju prawnika. Zmiany otoczenia prawnego to okazja, by zdobyć dobrą pozycję na rynku. I pokazać klasę w obszarze działalności windykacyjnej, obsługi roszczeń kredytobiorców, odszkodowań oraz usług świadczonych w formule direct.

Kategoria „nowe prawo”, w której startują uczestnicy rankingu niestawiający na liczbę prawników, ale mający w profilu swej działalności jeden główny obszar obsługi prawnej, dobrze się już zakorzeniła w naszym dorocznym zestawieniu.

W ubiegłym roku mieliśmy w tej kategorii 15 uczestników. W tym roku jest 14 kancelarii. Już po raz drugi wpłynęły zgłoszenia od firm prawniczych świadczących usługi w tzw. formule direct.

Działalność windykacyjna. W tym obszarze już od lat najlepiej prezentują się kancelarie parające się obsługą prawną ściągania należności. Mamy ich w tegorocznym rankingu siedem. To o jedna więcej, przed rokiem było sześć.

Tak jak przed rokiem, prym w tej kategorii wiedzie wrocławska Kancelaria Prawna Raven P. Krupa. Szczyci się ponad 1,1 mln prowadzonych postępowań...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12298

Wydanie: 12298

Spis treści

Zamów abonament