Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Doceniliśmy odwagę partnerów

22 czerwca 2022 | Ranking Kancelarii Prawniczych | Michał Błazik

W 20. edycji rankingu kancelarii prawniczych już po raz piąty wybieraliśmy najlepsze strony internetowe. Zwycięzcą w tej kategorii okazała się witryna kancelarii Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy. W dalszej kolejności na podium uplasowały się strony Beata Strzyżowska, Kancelaria Radcy Prawnego oraz Brysiewicz Bokina Sakławski i Wspólnicy.

Kapituła oceniająca w składzie: Joanna Parafianowicz, adwokat, redaktor portalu pokojadwokacki.pl; Grzegorz Furgał, specjalista ds. marketingu usług prawnych; oraz Michał Błazik, szef działu prawo online „Rzeczpospolitej” miała do zbadania 130 stron internetowych kancelarii.

Co i jak ocenialiśmy

Ogólne założenia metodologii nie zmieniły się w porównaniu z poprzednim rokiem. Sprawdzono strony internetowe kancelarii pod kątem bezpieczeństwa, szybkości, oryginalności zdjęć, SEO, dostępności dla niepełnosprawnych, szaty graficznej, animacji czy jakże istotnej obecnie poprawności wersji mobilnej serwisów. Nie zapomniano również tak jak w poprzedniej edycji rankingu o sprawdzeniu wyposażenia strony we wszelkie narzędzia umożliwiające zdalną obsługę klientów, które sprawdziły się w czasie trwającej pandemii. Szukano na stronach czatów, komunikatorów, indywidualnych...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12298

Wydanie: 12298

Spis treści

Zamów abonament