Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Dobry wynik i inwestycje w rozwój

24 listopada 2022 | Lista 500 | Piotr Skwirowski

To był zdecydowanie dobry rok dla Warty. Padł historyczny rekord sprzedaży polis. Firma zgarnęła też nagrody za jakość obsługi i współpracę z brokerami.

Dwa lata temu Warta obchodziła rocznicę 100 lat działalności. – Zdecydowanie jest co wspominać. Warta zawsze była istotną firmą na polskim rynku. W latach 60. staliśmy się dla Polaków swoistym oknem na świat, obsługując ubezpieczenia związane z żeglugą morską i transportem lotniczym. Potem, w latach 90., po otwarciu gospodarki, przeszliśmy z pozycji ubezpieczyciela korporacyjnego w biznes detaliczny – mówił w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” Jarosław Parkot, prezes zarządu Warty. – Najważniejsze dla nas jest jednak to, co jest dzisiaj i co jest przed nami. Bo historia jest szalenie ważna, ale najważniejsze jest, żeby Warta dalej dobrze...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12428

Wydanie: 12428

Spis treści
Zamów abonament