Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wyniki - 19-10.02.00

21 lutego 2000 | Sport | DS

 • Szczęśliwy numerek: Rekordowa wygrana
 • Wyniki
 • Ligi zagraniczne Rekordowa wygrana - prawie cztery miliony złotych

  "20" - szczęśliwy numerek

  Na cyfrę "20", skreśloną w zakładzie zawartym w kolekturze przy ul. Piastowskiej w Katowicach w grze liczbowej "Twój szczęśliwy numerek", padła rekordowa wygrana - 3 miliony 778 tysięcy 306 złotych. Losowanie odbyło się w piątek. Zwycięzca dotychczas nie zgłosił się po odbiór wygranej, ale ma na to sześćdziesiąt dni.

  Jak powiedział "Rz" Cezary Leszczyński z Totalizatora Sportowego sp. z o.o., taka wygrana była wynikiem kumulacji wygranych pierwszego stopnia z kilku losowań. Gra "Twój szczęśliwy numerek" jest stosunkowo nowa. Losowania odbywają się cztery razy w tygodniu od 1 kwietnia 1998 roku. Skreśla się jedną cyfrę - szczęśliwy numerek - z ciągu od 1 do 36, oraz cztery cyfry z ciągu od 1 do 45. Kupon kosztuje 2 złote 40 groszy.

  Piątkowa wygrana jest rekordowa we wszystkich grach prowadzonych przez Totalizator Sportowy od 45 lat. Poprzedni rekord padł w "Dużym Lotku" - 21 października 1998 r. w Andrychowie wygrano 3 mln 6 tysięcy 206 złotych. Zazwyczaj zwycięzcy wolą pozostać anonimowi - nie chcą ujawniać swoich nazwisk.

  A.M., PAP

  WYNIKI

  TENIS

  Rotterdam. Turniej ATP (850 tys. dol.).

 • ...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1941

Spis treści
Zamów abonament