Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Europa w sieci

21 czerwca 2004 | Polska-Unia Europejska | AR

EUROPA W SIECI

http://sme.cordis.lu/home/index.cfm

Pod tym adresem znajdziemy stronę internetową poświęconą małym i średnim przedsiębiorstwom. Problemy na niej poruszane dotyczą bezpośrednio 6. programu ramowego. Jest to serwis pod patronatem Komisji Europejskiej, skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw zajmujących się nowoczesnymi technologiami. Informacje przygotowane są zwłaszcza dla tych firm, które chciałyby rozpocząć działalność poza granicami swojego kraju. Strona opracowana jest wyłącznie po angielsku.

Na stronie głównej znajdziemy najnowsze wiadomości dotyczące 6. PR, nowości w serwisie i planowanych wydarzeń. Aby zobaczyć więcej, wystarczy kliknąć w odpowiednią strzałkę. Sam serwis też jest szerzej opisany - wystarczy, że klikniemy w hasło "Dowiedz się więcej". Podane są tam podstawowe informacje o serwisie, streszczone...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3257

Spis treści
Zamów abonament