Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Firmy

21 czerwca 2004 | Ekonomia | DE

ENERGETYKA

Ken Lay w gronie oskarżonych

Według "The Houston Chronicle" Ken Lay, były prezes firmy Enron, może się znaleźć wśród oskarżonych o oszustwa, które doprowadziły do bankructwa Enronu. Według gazety byłemu prezesowi mnogą być postawione zarzuty podobne do tych, które postawiono wcześniej Jeffreyowi Skillingowi, byłemu dyrektorowi generalnemu, oraz Richardowi Causeyowi, byłemu głównemu księgowemu. (Reuters, A.BU.)

MEDIA, TECHNOLOGIE

Equant pomoże TP SA

Equant Polska pomoże Telekomunikacji Polskiej SA we wdrażaniu przeznaczonych dla klientów biznesowych wirtualnych rozległych sieci prywatnych realizowanych według technologii IP (IP VPN). Podpisana umowa ramowa ma wartość 2 mln euro i obejmuje m.in. usługi inżynieryjne w zakresie technologii, marketingu i sprzedaży, a także szkolenia. Equant Polska należy do kontrolowanej przez France T?l?com firmy Equant, która jest międzynarodowym operatorem transmisji danych i obsługuje klientów biznesowych. T.ŚW.

Multimedia Polska inwestuje

Jeden z największych operatorów telewizji kablowej oraz dostawca usług internetowych chce w tym roku przeznaczyć na inwestycje 70 mln zł. Prawie połowa tej kwoty ma być przeznaczona na modernizację sieci umożliwiającej dostęp do Internetu. Jednym z rozważanych...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 3257

Spis treści
Zamów abonament