Paweł Brożek powrócił

25 kwietnia 2009 | Sport | Michał Kołodziejczyk

W piątkowych meczach Wisła Kraków wygrała z Górnikiem Zabrze 3:1, Polonia Bytom pokonała Cracovię 1:0.

Wisła Kraków poradziła sobie z Górnikiem nie bez problemów. W pierwszej połowie pachniało nawet sensacją, kiedy ostatni w tabeli goście objęli prowadzenie. Drużyna Macieja Skorży z każdą minutą atakowała jednak coraz szybciej i gdyby nie trzy strzały w poprzeczkę i jeden w słupek, mogła wygrać dużo większą różnicą bramek. Zwycięstwo daje Wiśle pierwsze miejsce w tabeli.

Henrykowi Kasperczakowi nie udał się powrót do Krakowa, jednak bardzo szybko taktyka...