Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wsparcie prezydenta Bronisława Komorowskiego dla idei Modernizacji Roku

25 kwietnia 2014 | Modernizacja Roku 2011

„Mam przyjemność przekazać, że Prezydent RP, doceniając rolę Konkursu w popularyzowaniu nowych standardów w polskim budownictwie, skieruje list do uczestników uroczystości wręczenia nagród, która odbędzie się w sierpniu 2014 na Zamku Królewskim w Warszawie”

Przed nami XVIII Edycja Konkursu „Modernizacja Roku 2013", poprzednia – niby za nami, w pamięci jurorów wciąż żywe są jednak obrazy obiektów oglądanych latem 2013 roku. Żywe są też wspomnienia finałowej gali, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Spotkało się wówczas kilkaset osób, którym bliska jest idea modernizowania i rewitalizacji starych obiektów. Byli to przede wszystkim inwestorzy, projektanci i wykonawcy, a więc bohaterowie tamtego dnia, byli jednak także przedstawiciele instytucji oraz organizacji patronujących konkursowi lub z nim współpracujących – ministerstw i inspekcji, generalnego konserwatora zabytków,...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9823

Wydanie: 9823

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament