Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Polska firma ubiera dzieci na świecie

19 stycznia 2015 | Dobra Firma
Maciej Rudke
źródło: Rzeczpospolita
Maciej Rudke
Tomasz Przybyła (z lewej), wiceprezes CDRL, i prezes Marek Dworczak podkreślają, że debiut na GPW uwiarygodnił ich firmę w oczach partnerów biznesowych
źródło: materiały prasowe
Tomasz Przybyła (z lewej), wiceprezes CDRL, i prezes Marek Dworczak podkreślają, że debiut na GPW uwiarygodnił ich firmę w oczach partnerów biznesowych

MÓJ BIZNES | Właściciel Coccodrillo sprzedaje odzież już na czterech kontynentach. Ale to najbliższe lata mają być przełomowe dla ekspansji zagranicznej firmy.

MACIEJ RUDKE

CDRL zajmuje się projektowaniem i sprzedażą odzieży dziecięcej pod marką Coccodrillo. Firma dynamicznie się rozwija i zarząd nie ma wątpliwości, że jest to cel także na kolejne lata.

– Chcemy utrzymać tempo budowy sieci sklepów w Polsce. W 2014 r. zwiększyliśmy ją o 27 salonów i chcemy, żeby w 2015 r. wynik był podobny. Nie zapominamy o rynkach zagranicznych. Będziemy się rozwijać tam, gdzie jesteśmy zadowoleni z biznesu i postawy naszych partnerów, przyglądamy się też nowym krajom. Jednak dziś za wcześnie na konkrety – mówi Marek Dworczak, prezes i jeden z dwóch głównych akcjonariuszy CDRL.

Ważny sklep internetowy

Obecnie firma ma w Polsce 79 sklepów własnych i 135 agencyjnych. Dodatkowo w Unii Europejskiej ma jeden sklep własny i 52 agencyjne oraz 72 placówki typu „shop in shop". To nie wszystko, bo poza Europą działają jeszcze 22 salony pod szyldem Coccodrillo, m.in. w Arabii Saudyjskiej, Chinach, Brazylii.

– Teraz bardzo ważne jest otwarcie nowego sklepu internetowego, co zresztą również było jednym z naszych celów emisyjnych...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10043

Wydanie: 10043

Spis treści
Zamów abonament