Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Tenisowe Rolling Stones

23 września 2016 | Życie Szczecina i Pomorza Zachodniego | Michał Stankiewicz

Z daleka może nie wygląda imponująco. W świecie tenisa 106,5 tysiąca euro do podziału na wszystkich uczestników turnieju nie wywołuje wielkich emocji.

W samej Europie w sezonie letnim można rozbić znacznie większe pule liczone w milionach euro i to nie tylko w bogatszych i tradycyjnie tenisowych krajach jak Francja, Włochy czy Niemcy, ale chociażby w Rumunii, czy Bułgarii, które goszczą u siebie kilkakrotnie większe turnieje, bo z pulą powyżej pół miliona euro. Zresztą spora kasa jest do wzięcia dosłownie wszędzie: w Austrii, Szwajcarii, Chorwacji, Szwecji, a w końcówce września pół miliona euro czeka we francuskim Metz i milion euro w Petersburgu.

Zawodnicy? Dobrzy, ambitni, niekiedy bardzo młodzi, choć nie ci z pierwszych stron gazet i relacji telewizyjnych. Czterech z pierwszej setki światowego rankingu, w tym jeden z pięćdziesiątki, ośmiu z...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10556

Wydanie: 10556

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament