Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Jeden plastik, wiele funkcji

01 grudnia 2016 | Moje pieniądze
źródło: 123RF

Można nie tylko płacić za zakupy, ale też korzystać z komunikacji miejskiej czy biblioteki Janina Blikowska

Od ubiegłego roku PKO BP wydaje Warszawską Kartę Płatniczą skierowaną do mieszkańców stolicy. Łączy ona cechy karty płatniczej i spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej, na której kodowane są bilety długookresowe: 30- czy 90-dniowe.

Warszawska Karta Płatnicza może być wydana do każdego konta osobistego w PKO BP, także dla dowolnej osoby wskazanej przez właściciela rachunku. Może ją mieć również dziecko od 13. roku życia. Opłata za jej używanie jest taka sama jak za kartę PKO Ekspres.

PKO BP stworzył podobną ofertę we Wrocławiu. Wydawana tam karta posiada wszystkie funkcje karty płatniczej w połączeniu z funkcją Wrocławskiej Karty Miejskiej.

– Mamy też w swojej ofercie partnerską kartę kredytową PKO VITAY wydawaną w porozumieniu z PKN Orlen. Umożliwia ona zbieranie punktów na stacjach benzynowych PKN Orlen. Za każde 2 zł...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10613

Wydanie: 10613

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament