Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nowe modele biznesu oparte będą na elektronicznej współpracy

04 sierpnia 2017 | Prawo w biznesie

Samorządy, jednostki otoczenia biznesu oraz organizacje pozarządowe otrzymają pieniądze na tworzenie i wprowadzanie w firmach nowych sposobów działania, w większym stopniu wykorzystującym nowoczesne technologie komputerowe i teleinformatyczne.

„Tworzenie nowych modeli biznesowych" to nazwa jednego z działań (2.3) programu województwa świętokrzyskiego. Od 21 sierpnia do 22 września będzie można składać wnioski o dofinansowanie projektów wpisujących się w jego cele. A te koncentrują się na zwiększeniu konkurencyjności regionalnych przedsiębiorców, poprzez wdrożenie w nich nowych modeli prowadzenia działalności, w tym przede wszystkim opartych na nowoczesnych technologiach prowadzących do elektronicznej współpracy, wymiany dokumentów, informacji, automatyzacji procesów, zawierania transakcji itp.

Tak postawiony cel mógłby wskazywać, że aplikującymi o środki powinni być przedsiębiorcy. I chociaż rzeczywiście stanowią oni grupę docelową, do której ma trafić pomoc i którzy będą...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10818

Wydanie: 10818

Spis treści
Zamów abonament