Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Bonusy dla firmowych klientów

04 sierpnia 2017 | Dobra Firma
źródło: Rzeczpospolita

Promocje dla klientów są sposobem na przyciąganie do instytucji finansowych nie tylko klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorców.

ewa bednarz

W Alior Banku wciąż trwa promocja „1500 zł dla firm" dla klientów, którzy otworzą iKonto Biznes i będą z niego aktywnie korzystać, a w Idea Banku „Premiowanie za bankowanie", w której – przy zrealizowaniu kilku warunków – można odzyskać przez rok 600 zł.

Kto płaci, ten dostaje

Alior Bank zwraca po 25 zł za przelew do ZUS, jeśli wpłata na jego konto wynosi minimum 250 zł i do US, jeżeli fiskus pobierze co najmniej 500 zł. To najprostszy sposób na zarobienie premii. Nagradzane są również przelewy SEPA i natychmiastowe, korzystanie z oferty terminali i kas fiskalnych oraz transakcje kartą. Największe premie przyznawane są jednak za utrzymywanie dużego, średniomiesięcznego salda na rachunku – do 60 zł, ale to zwłaszcza dla mniejszych firm sensu nie ma. W sumie bank może zwrócić do 125 zł miesięcznie, mimo że suma premii jest wyższa.

Idea Bank każdego miesiąca zwraca natomiast do 50 zł. Warunkiem jest posiadanie Konta Firma To Ja, zlecanie przelewów do urzędu skarbowego i ZUS, wystawianie faktur online, korzystanie z wpłatomatu a do tego odpowiednie saldo na rachunku. Jeśli ma koncie jest od 5 do 10 tys. zł...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10818

Wydanie: 10818

Spis treści
Zamów abonament