Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Kreatywna stacja dla biznesu

04 grudnia 2017 | Życie Wielkopolski | Jakub N. Gajdziński

22 listopada odbyło się oficjalne otwarcie Stacji Biznes w Lesznie. Instytucja ma wspierać lokalnych przedsiębiorców. Podobnych inicjatyw w regionie przybywa.

Przestrzeń przy ulicy Metziga 1 powstała wspólnym wysiłkiem Urzędu Miasta, mieszkańców Leszna oraz lokalnego biznesu. Stacja Biznes to część programu rewitalizacji centrum miasta. Instytucja ma siedzibę w dawnym centrum handlowym, które miasto, decyzją prezydenta Łukasza Borowiaka, przekazało Wydziałowi Promocji i Rozwoju.

– Stacja Biznes to element planu rewitalizacji gospodarczej Leszna. Powstała z myślą o lokalnych przedsiębiorcach. Ma ułatwić komunikację między nimi, współpracę i korzystanie z doświadczenia w biznesie – mówi Michał Cieślak, inspektor ds. rewitalizacji gospodarczej w Urzędzie Miasta. – W centrum mamy wiele pustych lokali i chcemy je zamienić w...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10919

Wydanie: 10919

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament