Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Paralizator i międzynarodowa przestępczość

25 kwietnia 2018 | Sądy i Prokuratura | Agata Łukaszewicz
W budynku przy Okopowej mieści się i Prokuratura Okręgowa i Prokuratura Apelacyjna oraz Prokuratura Rejonowa Lublin-Północ.
źródło: google.com
W budynku przy Okopowej mieści się i Prokuratura Okręgowa i Prokuratura Apelacyjna oraz Prokuratura Rejonowa Lublin-Północ.

Prokuratura Regionalna w Lublinie.

agata Łukaszewicz

Prokuratura Regionalna w Lublinie swoją właściwością obejmuje cztery prokuratury okręgowe: w Lublinie, Radomiu, Siedlcach oraz Zamościu.

Największą podległą jednostką jest Prokuratura Okręgowa w Lublinie, nadzorująca pracę aż 15 prokuratur rejonowych, także w wyodrębnionych organizacyjnie dwóch ośrodkach zamiejscowych Prokuratury Okręgowej: w Białej Podlaskiej oraz Chełmie.

W podległych jednostkach prokuratury regionu lubelskiego na koniec 2017 r. pracowało łącznie 538 prokuratorów, w tym 22 asesorów prokuratorskich.

W trakcie ubiegłego roku kalendarzowego do prokuratur lubelskiego okręgu regionalnego wpłynęło łącznie 83 612 spraw karnych, a ponad połowa z nich do jednostek...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11036

Wydanie: 11036

Spis treści

Monitor wolniej przedsiębiorczości

Zamów abonament