Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Premia za przeprowadzkę za pracą

02 lipca 2018 | Ekonomia
Specjaliści i menedżerowie chętnie przenoszą się do Warszawy i Wrocławia
źródło: Rzeczpospolita
Specjaliści i menedżerowie chętnie przenoszą się do Warszawy i Wrocławia

trendy | Na 10 tys. zł może liczyć specjalista, który przyjmie ofertę pracy połączoną ze zmianą miejsca zamieszkania. ANITA BŁASZCZAK

– Pokrywamy koszt transportu pracownika i jego rodziny, przewóz bagażu, usługi agencji nieruchomości oraz zakwaterowanie na pierwszy okres zatrudnienia. Członkowie najbliższej rodziny pracownika również mają zapewnione pełne wsparcie – wylicza Katarzyna Roj, szefowa rekrutacji firmy informatycznej Luxoft w Polsce i Europie Zachodniej.

Luxoft Poland co roku notuje ok. stu relokacji krajowych i kilkaset zewnętrznych – z zagranicy do Polski albo z Polski za granicę.

– Od początku działalności przenieśliśmy już kilka tysięcy osób – zaznacza Katarzyna Roj, dodając, że w firmie jest specjalny dział, który się tym zajmuje.

Bonus do negocjacji

Maciej Wituszyński, menedżer ds. rekrutacji w Shell Business Operations (SBO)Kraków, gdzie spora część z ponad 3400 pracowników przyjechała z innych regionów Polski i ze...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11091

Wydanie: 11091

Spis treści
Zamów abonament