Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Zastraszający audyt

17 grudnia 2018 | Sport

Wisła Kraków ma znacznie większe długi, niż wydawało się do niedawna. Inwestorzy wycofali propozycję przejęcia klubu za symboliczną złotówkę. Piotr Żelazny

 

Krótko trwał w Krakowie przypływ nadziei. W piątek ogłoszono, że grupa czterech inwestorów jednak nie przejmie Wisły. Zniechęciły ich wyniki audytu.

Kibice Wisły z bólem więc mogą sobie opowiadać stary żart, że widzieli światełko w tunelu, niestety okazało się, że to osobowy z Koluszek. Kontrolę przeprowadzoną w zeszłym tygodniu trudno tak naprawdę nazwać pełnoprawnym audytem i pewnie żaden szanujący się księgowy z takim nazewnictwem by się nie zgodził.

Całość zajęła zaledwie cztery dni i należałoby raczej powiedzieć, że doszło do przeglądu i badania dokumentów udostępnionych przez właściciela – Towarzystwo Sportowe Wisła. Ale nawet wyniki tej pobieżnej kontroli wykazały, że długi Wisły...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11233

Wydanie: 11233

Spis treści

Reklama

Zamów abonament