Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

TVN pod pręgierzem anonimowych oskarżeń

03 marca 2021 | Kraj | Wiktor Ferfecki

Rzekomi pracownicy koncernu w obszernym liście zarzucają mu szereg nieprawidłowości. Zdaniem TVN krytyka nie ma na celu troski o firmę.

 

„Tak zabija się telewizje, tak umiera TVN" – brzmi fragment listu, który w poniedziałek trafił do największych redakcji. Autorzy podpisani jako „pracownicy TVN" na dziesięciu stronach szczegółowo wymieniają największe patologie, obecne ich zdaniem w TVN Grupie Discovery.

Duża część listu dotyczy Katarzyny Kieli, szefowej Discovery w regionie EMEA, czyli w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Z listu wyłania się obraz Kieli jako osoby epatującej bogactwem, budującej swoją pozycję w wyższych sferach, a przede wszystkim naginającej zasady etyczne w firmie.

Chodzi m.in. o aferę ze szczepieniami celebrytów poza kolejnością na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wśród zaszczepionych była też Kieli z...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11902

Wydanie: 11902

Spis treści

Nieprzypisane

Zamów abonament