Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Zrozumienie potrzeb klienta kluczem do sukcesu

27 lutego 2023 | Logistyka (2) + Komunikaty (2) | rp.pl

Logistyka to jeden z najważniejszych partnerów rewolucji cyfrowej, widocznej przede wszystkim w branży e-commerce.

Specyfika branży logistycznej to wysoka innowacyjność, dynamika procesów i koncentracja na potrzebach klienta. By im sprostać, niezbędna jest odpowiednia strategia, oparta na rozwiązaniach cyfrowych, kompleksowa oferta, najnowocześniejsza infrastruktura i silne partnerstwa. Liczy się również odpowiedzialność – za klientów, pracowników i środowisko, w którym wszyscy funkcjonujemy.

Digitalizacja i nowe technologie

Digitalizacja i wykorzystanie potencjału nowych technologii zagościło w naszej świadomości wraz z rozwojem rynku e-commerce. Dzisiaj dla klientów liczy się kompleksowa oferta, wygoda, prostota w korzystaniu z usług oraz pełna elastyczność w dopasowaniu do ich potrzeb i preferencji.

Takie rozwiązania, jak: szybkie i proste zwroty, sieć OOH (przyp. red. out of home delivery), złożona z punktów POP i automatów paczkowych POP BOX, platforma do nadawania paczek paczking.pl, usługa „Przekieruj”, służąca zarządzaniu...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12507

Wydanie: 12507

Spis treści
Zamów abonament