Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Telewizja pod specjalnym nadzorem

02 września 1998 | Gazeta | LZ

MEDIA

Wybory samorządowe

Telewizja pod specjalnym nadzorem

Polsat już wczoraj, pierwszy zainagurował telewizyjną kampanię wyborczą. Na komitety czekają też bezpłatne programy w telewizji publicznej. AWS od miesiąca nagrywa programy i nformacyjne TVP, by sprawdzić, czy wszyscy traktowani są tam jednakowo. Z telewizji publicznej nie jest zadowolony SLD.

Zgodnie zordynacją wyborczą telewizja publiczna udostępni swój czas na nieodpłatne rozpowszechnianie audycji wyborczych. Każdy regionalny ośrodek TVP poświęci 15 godzin na prezentację komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy kandydatów do rad gmin, rad powiatów ido sejmików wojewódzkich. Szczegóły podziału tego czasu określi rozporządzenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, które spodziewane jest w połowie września.

Według wstępnych planów TVP, bezpłatne programy w regionalnych ośrodkach będziemy mogli oglądać wgodzinach: 15. 05 -- 16. 00 i 17. 00 -- 17. 35.

Po raz pierwszy do kampanii samorządowej włączy się też telewizja ogólnopolska. Poświęci 15...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 1481

Spis treści
Zamów abonament