Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Szczypta szaleństwa

19 kwietnia 2002 | TeleRzeczpospolita | JB
źródło: Nieznane

Zbliżenie

ROZMOWA JANA BOŃCZY-SZABŁOWSKIEGO Z JOLANTĄ FRASZYŃSKĄ

Szczypta szaleństwa

FOT. (C) AKPA

Jedna z najciekawszych osobowości aktorskich małego i dużego ekranu. Zachwyca urodą i talentem. Ma szczęście do renomowanych reżyserów. W teatrze pracowała m.in. z Jerzym Jarockim, Andrzejem Wajdą, Krystianem Lupą, Grzegorzem Jarzyną, Krzysztofem Warlikowskim. Największą popularność zdobyła dzięki filmowi "Białe małżeństwo" oraz serialom "Ekstradycja 3" i "Na dobre i na złe".

Rz.: Grana przez panią Monika z serialu "Na dobre i na złe" ma świetny kontakt z ludźmi, z uśmiechem i troską pochyla się nad każdym pacjentem, także dziećmi. Czy w budowaniu tej roli pomogło pani ukończone niegdyś Studium Wychowania Przedszkolnego?

Po studium, które rzeczywiście ukończyłam, najbardziej wiarygodnie wypadłabym jako lekarz pediatra. Otwartość Moniki na drugiego człowieka wynika z faktu, że ja prywatnie bardzo lubię ludzi i na co dzień łatwo nawiązuję z nimi kontakt.

Rz.: W niedzielę obejrzymy już setny odcinek serialu. Nie jest pani znudzona graniem w tak długiej opowieści?

Gdybym była w niej tak eksploatowana jak odtwórcy głównych postaci, czyli Małgosia Foremniak i Artur Żmijewski, może w pewnym momencie czułabym znużenie. Monika jednak nie pojawia się tak często, abym mogła...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 2599

Spis treści

Dobre, lepsze, najlepsze

Zamów abonament