Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Jak zostać bogatym

28 października 2010 | Ekonomia | Dariusz Zarzecki
źródło: Rzeczpospolita

Główny przekaz Phila Towna to „Pewność, że zarobisz mnóstwo pieniędzy, płynie z kupowania cudownych firm po atrakcyjnej cenie”. Taka cudowna recepta może budzić wątpliwości. Szczególnie u tych, których dotknęły skutki ostatniego kryzysu czy też konsekwencje nieroztropnych decyzji menedżerów działających w spółkach uznawanych wcześniej za cudowne i pewne

Spektakularne upadłości znanych i szanowanych firm przeczą tezie, że istnieją inwestycje w akcje, które można określić jako pewne. Nawet najlepsza firma może upaść.

A jednak książka Towna jest godna polecenia. Autor w przystępny sposób, posługując się wieloma przykładami, wskazuje na znaczenie dobrej analizy spółek, w które powinniśmy zainwestować. Akcentuje rolę kierownictwa firmy. Obala najbardziej rozpowszechnione mity związane z inwestowaniem.

Town wykazał, że aby zarządzać pieniędzmi i skutecznie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8764

Spis treści
Zamów abonament