Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

TP zawalczy o Internet

28 października 2010 | Ekonomia | Urszula Zielińska
Arbitraż zaciążył na wynikach. Spór z duńską DPTG rozstrzygnięty na niekorzyść TP. Spółka utworzyła 1,1 mld zł rezerw na ewentualne odszkodowanie.
źródło: Rzeczpospolita
Arbitraż zaciążył na wynikach. Spór z duńską DPTG rozstrzygnięty na niekorzyść TP. Spółka utworzyła 1,1 mld zł rezerw na ewentualne odszkodowanie.

720 mln zł straty netto miała w trzecim kwartale Telekomunikacja Polska

– Na polskim rynku nie ma już miejsca na obniżki cen Internetu – ogłosił wczoraj Maciej Witucki, prezes TP, omawiając wyniki spółki. W ten sposób skomentował fakt, że Urząd Komunikacji Elektronicznej zamroził rozpatrywanie dwóch nowych cenników TP w związku z protestami operatorów alternatywnych.

Według Wituckiego są to cenniki, które miały wejść w życie dopiero w II kwartale 2011 roku, i nie są już tak istotne dla TP jak te, które spółka wprowadziła w tym roku. Przyjęte obniżki (do 20 proc. w najpopularniejszych prędkościach) mają pomóc TP odrobić straty na rynku...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 8764

Spis treści
Zamów abonament