Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Zmiana lidera w kampanii samorządowej

07 października 2014 | Kraj | Paweł Majewski
Badanie IBRiS dla „Rz” zostało przeprowadzone telefonicznie w dniach 3–4 października na losowo-kwotowej próbie 1100 dorosłych Polaków. Wyniki to odpowiedzi osób zdecydowanych  co do udziału w wyborach. Błąd oszacowania  dla preferencji wyborczych wynosi 4 proc.
źródło: Rzeczpospolita
Badanie IBRiS dla „Rz” zostało przeprowadzone telefonicznie w dniach 3–4 października na losowo-kwotowej próbie 1100 dorosłych Polaków. Wyniki to odpowiedzi osób zdecydowanych co do udziału w wyborach. Błąd oszacowania dla preferencji wyborczych wynosi 4 proc.

Kolejny tydzień zwyżek PO sprawił, że teraz to rządzący, 
a nie PiS, są faworytem 
w wyborach do sejmików. 
W fatalnej sytuacji jest partia Janusza Korwin-Mikkego.

Dziś mija termin rejestracji list kandydatów na radnych w Państwowej Komisji Wyborczej. Najnowszy sondaż IBRiS dla „Rz" (przeprowadzony pod koniec minionego tygodnia) pokazuje, że gdyby zaplanowane na 16 listopada wybory odbyły się teraz, to w sejmikach wojewódzkich, tak jak przed czterema laty, najwięcej przedstawicieli miałaby PO.

Na partię rządzącą chciałoby głosować 29 proc. badanych. Oznacza to wzrost, od przeprowadzonego dwa tygodnie temu badania, o dwa punkty procentowe. PiS zblokowany z Polską Razem i Solidarną Polską zanotował wzrost o jeden punkt. Prawicowa...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9960

Wydanie: 9960

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Zamów abonament