Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Elektroniczny biznes może liczyć na wsparcie

24 sierpnia 2016 | Dobra Firma

„Wsparcie TIK w przedsiębiorstwach" to nazwa działania 2.1.2, które zostało przewidziane w programie województwa opolskiego. Firmy będą mogły starać się o dofinansowanie projektów związanych z wykorzystaniem technologii cyfrowych od 12 do 19 września. Na sfinansowanie najlepszych przedsięwzięć tego typu zarezerwowano ponad 17 mln zł.

Celem konkursu jest dofinansowanie inwestycji realizowanych przez mikro, małe i średnie firmy (działające na obszarze województwa opolskiego), które przyczynią się do podniesienia ich konkurencyjności, poprzez zwiększenie efektywności działania, nawiązanie i rozwój nowych kontaktów z sektorem przedsiębiorców oraz konsumentami. Przy tym wspomniany rozwój efektywności oraz skali prowadzenia biznesu ma być wynikiem wprowadzenia w firmie nowoczesnych metod komunikacji, transferu danych, przesyłu i operowania na dokumentach lub automatyzacji innych procesów biznesowych. Innymi słowy chodzi o zastosowanie nowoczesnych technologii...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10530

Wydanie: 10530

Spis treści
Zamów abonament