Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Zapraszamy do rankingu

05 lutego 2018 | Prawo | Tomasz Pietryga

Szanowni Prawnicy, serdecznie zapraszam do udziału w 16. edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych. To dziś jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku prawniczym, a liczba jego uczestników ciągle rośnie.

W tym roku pojawią się w rankingu nowe kategorie. Najbardziej innowacyjną kancelarię kapituła wyróżni za wprowadzenie rozwiązań szczególnie ułatwiających świadczenie usług prawnych i relacje z klientami. Rezygnujemy z kategorii przychodowej. W zamian wprowadzamy podkategorię: transakcje wymagające dużego kunsztu prawniczego. Wyróżnimy też najciekawszą stronę internetową kancelarii.

W głównej części rankingu chcemy pokazać największe polskie firmy prawnicze wyłonione na podstawie liczby prawników ogółem oraz z uprawnieniami zawodowymi. Nie zabraknie listy rekomendacji środowiska wskazujących najlepsze firmy i specjalistów. Wybierzemy też kancelarię najbardziej zaangażowaną w działalność pro bono. Kancelarie liczące minimum pięciu prawników ogółem, w tym czterech z uprawnieniami, które chcą uczestniczyć w rankingu, a nie dostały ankiety, prosimy o kontakt z redakcją na adres e-mail: ranking@rp.pl.

Wydanie: 10969

Wydanie: 10969

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Monitor Księgowość i Podatki

Zamów abonament