Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Serce bolało na mecie biatlonu

23 lutego 2018 | Sport | Krzysztof Rawa
Weronika Nowakowska ostatnią zmianę zaczęła jako liderka, ale trzykrotnie strzeliła niecelnie i spadła na siódme miejsce.
źródło: AFP
Weronika Nowakowska ostatnią zmianę zaczęła jako liderka, ale trzykrotnie strzeliła niecelnie i spadła na siódme miejsce.

Była nadzieja na medal w sztafecie biatlonistek, jest siódme miejsce. Ostatni weekend igrzysk – bieg Justyny Kowalczyk na 30 km i finał hokeja.

Krzysztof Rawa z Pjongczangu

Kto nie widział, niech żałuje. Widok Krystyny Guzik, która zaczęła trzecią zmianę biatlonowej sztafety od karnej rundy, a potem po rewelacyjnym drugim strzelaniu (i przy potężnych wpadkach rywalek) wyprowadziła Polki na pierwsze miejsce i przekazała prowadzenie Weronice Nowakowskiej, musiał poruszyć każdego. Sztafeta biatlonowa to jest jednak zabawa z losem. Napięcie wzmogła zmienna pogoda, wreszcie zaczął padać śnieg, potem śnieżyca zniknęła, ale silny wiatr nie ustał.

Nowakowska miała na starcie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10985

Wydanie: 10985

Spis treści

Publicystyka, Opinie

Monitor Księgowość i Podatki

Zamów abonament