Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Komórkowe telekomy kierują się na wieś

22 marca 2018 | Moje pieniądze
źródło: Rzeczpospolita

Internet | Stacjonarne łącze dla domu także od operatora mobilnego urszula Zielińska

Sieci komórkowe w Polsce, zacięcie walczące o budżety konsumentów, w tym roku gremialnie skierowały swoje oferty szerokopasmowego internetu nie tylko do mieszkańców aglomeracji, ale także do rodzin mieszkających w mniejszych miejscowościach, a nawet na terenach wiejskich. Ich oferta może być atrakcyjna, szczególnie w połączeniu z innymi usługami komórkowymi – np. dla posiadaczy internetu w starych wolnych technologiach, w tym radiowego WiMaksu, używanego także przez lokalnych małych operatorów.

Śladem Plusa

Jako pierwszy, już kilka lat temu, na obszarach poza dużymi miastami skoncentrował swoje działania Polkomtel, operator sieci Plus (po tym jak stał się częścią grupy Cyfrowy Polsat). Właśnie pakietem dla gospodarstw domowych – składającym się z satelitarnej telewizji, internetu LTE i usług telefonii komórkowej – właściciel Polsatu postanowił wyróżnić się na tle...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11008

Wydanie: 11008

Spis treści

Monitor wolniej przedsiębiorczości

Zamów abonament