Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Cyfrowa rewolucja w zamówieniach publicznych

13 stycznia 2021 | Orzecznictwo | Krzysztof Fijołek

Krzysztof Fijołek Zostaną udostępnione usługi komunikacji elektronicznej i wymiany informacji pomiędzy uczestnikami postępowania na platformie e-Zamówienia na wszystkich etapach postępowania. Projekty e-usługi ułatwią i skrócą przebieg czynności podejmowanych w ramach przetargów.

Platforma e-Zamówienia to największy informatyczny projekt realizowany przez sektor publiczny w obszarze zamówień publicznych. Uczestnicy rynku już teraz korzystać mogą z pierwszych funkcjonalności nowego narzędzia, które docelowo zmieni oblicze zamówieniowej rzeczywistości.

„E-zamówienia – elektroniczne zamówienia publiczne" to projekt realizowany w ramach programu operacyjnego „Polska cyfrowa" na lata 2014–2020, oś priorytetowa nr 2 „E-administracja i otwarty rząd", działanie nr 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych" o wartości 41 594 304,00 zł.

Kompletne informacje

Projekt zakłada budowę i wdrożenie platformy e-Zamówienia, która zapewni kompletność i spójność informacji o funkcjonowaniu rynku zamówień publicznych w Polsce. Zbudowane w ramach projektu e-usługi ułatwią i skrócą przebieg czynności podejmowanych w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, przeprowadzonego zgodnie z ustawą p.z.p. Zostaną udostępnione usługi komunikacji elektronicznej i wymiany informacji pomiędzy uczestnikami postępowania na platformie e-Zamówienia na wszystkich etapach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Umowa na realizację projektu została...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11860

Wydanie: 11860

Spis treści

Nieprzypisane

Zamów abonament