Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Cyfrowa rewolucja w zamówieniach publicznych

13 stycznia 2021 | Orzecznictwo | Krzysztof Fijołek

Krzysztof Fijołek Zostaną udostępnione usługi komunikacji elektronicznej i wymiany informacji pomiędzy uczestnikami postępowania na platformie e-Zamówienia na wszystkich etapach postępowania. Projekty e-usługi ułatwią i skrócą przebieg czynności podejmowanych w ramach przetargów.

Platforma e-Zamówienia to największy informatyczny projekt realizowany przez sektor publiczny w obszarze zamówień publicznych. Uczestnicy rynku już teraz korzystać mogą z pierwszych funkcjonalności nowego narzędzia, które docelowo zmieni oblicze zamówieniowej rzeczywistości.

„E-zamówienia – elektroniczne zamówienia publiczne" to projekt realizowany w ramach programu operacyjnego „Polska cyfrowa" na lata 2014–2020, oś priorytetowa nr 2 „E-administracja i otwarty rząd", działanie nr 2.1 „Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych" o wartości 41 594 304,00 zł.

Kompletne informacje

Projekt zakłada budowę i wdrożenie platformy e-Zamówienia, która zapewni kompletność i spójność informacji o funkcjonowaniu rynku zamówień publicznych w Polsce. Zbudowane w ramach projektu e-usługi ułatwią i skrócą przebieg czynności podejmowanych w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, przeprowadzonego zgodnie z ustawą p.z.p. Zostaną udostępnione usługi komunikacji elektronicznej i wymiany informacji pomiędzy uczestnikami postępowania na platformie e-Zamówienia na wszystkich etapach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Umowa na realizację projektu została...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum to wszystkie treści publikowane w "Rzeczpospolitej" od 1993 roku.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 11860

Wydanie: 11860

Spis treści

Nieprzypisane

Zamów abonament