Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Aplikacja ułatwia życie

20 maja 2022 | Aplikacje i usługi mobilne | Janina Blikowska

Niższe zużycie papieru czy plastiku – takie korzyści wynikają z korzystania z bankowości mobilnej. A banki przez swoje aplikacje namawiają też klientów choćby do wspólnego sprzątania świata.

Już trzeci rok prowadzimy kampanię #mniejplastiku, w której edukujemy, ale i zachęcamy klientów do wspólnego sprzątania. Robimy to m.in. poprzez aplikację w wiadomościach push. Zapraszamy ich do udziału w naszych akcjach, takich jak Wiślana Odyseja czy Akcja Czysta Odra – mówi Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy banku Credit Agricole.

Korzystaj z e-wyciągu

– Przyłącz się do akcji ochrony środowiska! Co roku tysiące drzew wycina się na wyciągi papierowe! Już teraz zamień wyciąg papierowy na wyciąg online! – apeluje do swoich klientów Bank Millennium. Coraz więcej klientów decyduje się na wyciągi w formie cyfrowej, ale nadal jest spora grupa tych, którzy chcą otrzymywać je w papierze.

Jak podawał ponad rok temu mBank, tylko on wysyła do klientów ok. 2,5 mln kartek papieru. Dlatego banki od lat zachęcają, by zrezygnować z papierowych zestawień transakcji na rachunku na rzecz cyfrowych.

Dlaczego? – Pomagasz w ochronie środowiska. Od każdego z nas zależy stan środowiska naturalnego, dlatego zachęcamy swoich...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12271

Wydanie: 12271

Spis treści

Reklama

Komunikaty

Sukces

Zamów abonament