Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Wypoczynek w wersji slow

25 listopada 2022 | Nieruchomości | Aneta Gawrońska
Apartamentowiec Nickel Resort & Spa w nadmorskim Grzybowie
autor zdjęcia: mat. pras.
źródło: Rzeczpospolita
Apartamentowiec Nickel Resort & Spa w nadmorskim Grzybowie

Czas zwykłych obiektów wakacyjnych mija. Liczy się dobrostan gości, unikatowe doświadczenia. Nadciąga slow tourism.

Apartamenty wypoczynkowe w nadmorskim Grzybowie wybuduje poznańska firma Nickel Development. Apartamentowiec Nickel Resort & Spa ma być gotowy w II kwartale 2025 r. W ofercie są jedno- i dwupokojowe lokale od 18 do 56 mkw. Powstanie też strefa wellness & spa, fitness, bar i restauracja. Będzie to pierwszy budynek nowej sieci obiektów wypoczynkowych marki Nickel.

Kolejny obiekt firmy ma powstać w Szklarskiej Porębie. – Jest już w końcowej fazie projektowania – mówi Edyta Kołodziej, dyrektor sprzedaży w Nickel Development. Na etapie planowania jest zaś inwestycja w Kołobrzegu.

Dla pasjonatów

Zdaniem Edyty Kołodziej na rynku jest jeszcze miejsce na nowe wakacyjne apartamentowce „w nieoczywistych lokalizacjach”. – Mam tu na myśli mniej popularne miejscowości nad morzem i w górach, ale też bardziej zaciszne miejsca w znanych kurortach i na ich przedmieściach – tłumaczy. – Poza adresem niezwykle ważne jest to, co obiekt zaoferuje. Trzeba przemyśleć i zaplanować „doświadczenia” gości hotelowych. Potrzebna jest wyrazista wizja. W Nickel Resort & Spa Grzybowo opiera się ona na holistycznym podejściu do wypoczynku obejmującym nie...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 12429

Wydanie: 12429

Spis treści

Reklama

Zamów abonament