Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Informacje

16 sierpnia 1996 | Ekonomia | a.mac

Informacje

Odbiór powszechnych świadectw udziałowych NFI

-- do 21 listopada

Reklamacje do końca stycznia

Powszechne świadectwa udziałowe programu NFI będzie można odbierać jeszcze przez niecałe czternaście tygodni. Dokumentu uprawniającego do otrzymania akcji narodowych funduszy inwestycyjnych nie pobrało jeszcze 11 mln spośród 27, 4 mln uprawnionych, czyli tych obywateli polskich, którzy do 31 grudnia 1994 r. ukończyli 18 lat.

Marian Wysocki, dyrektor Biura Dystrybucji Powszechnych Świadectw Udziałowych PKO BP zapowiedział, że dla osób, które zgłoszą się do banku przed 22 listopada, ale z powodów proceduralnych, np. zniszczonego dowodu nie będą mogły odebrać świadectwa do 30 stycznia PKO BP prowadzić będzie 49 tzw. punktów reklamacyjnych wydających te dokumenty.

-- To będą placówki dla osób, które z przyczyn niezależnych od siebie nie otrzymają świadectwa w przewidzianym ustawą terminie. Ci, którzy zgłoszą się do nich po raz pierwszy 22 listopada niczego już tam nie załatwią -- powiedział dyrektor Wysocki.

Dyrektor przypomniał, że będzie można odbierać świadectwa jeszcze 21 listopada, do momentu zamknięcia oddziałów, czyli w niektórych miastach do godziny 19. 00 lub 20. 00. Osoba posiadająca kompletny dowód osobisty musi...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 832

Spis treści

Media, Internet

Zamów abonament