Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Targowe zapowiedzi

16 września 1996 | Nauka i Technika | ZZ

Targowe zapowiedzi

Wbrew przewidywaniom sceptyków (i zaprzysięgłych wrogów wszelkich imprez targowych odbywających się poza Warszawą i Poznaniem) targi Softarg odbywają się już po raz dziesiąty. Mało tego, wyraźnie widać, iż katowicka impreza staje się miejscem, gdzie prezentowane są rozwiązania wyraźnie ukierunkowane na rynek polski. Przyczyna jest prosta: właśnie w Katowicach do głosu dochodzą rodzime firmy przytłaczane na warszawskiej i poznańskiej imprezie przez zagranicznych potentatów komputerowych.

* * *

Firma Altkom Matrix zaprezentuje na tegorocznej imprezie nowe wersje programów Finanse i Księgowość, Sprzedaż, Środki Trwałe, a także kolejny moduł z pakietu Symfonia -- Płace, który ma ukazać się na rynku jeszcze w tym roku.

Wersja 2. 0 programu Finanse i Księgowość wzbogacona została o wiele funkcji ułatwiających pracę księgowym. Do najważniejszych zmian należy zaliczyć możliwość tworzenia dokumentów wielowalutowych, w których każdy zapis może mieć inną walutę i kurs, oraz...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 861

Spis treści
Zamów abonament