Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Informacje

16 września 1996 | Gazeta | AS

Informacje

Ceny wynajmu

Ceny najmu mieszkań i domów osiągnęły już bardzo wysoki poziom, a nadal powoli rosną. Najdroższe są, w przeliczeniu na metr kwadratowy, kawalerki i lokale małe. O cenie, poza standardem wyposażenia, decyduje lokalizacja oraz przeznaczenie obiektu. Więcej trzeba np. zapłacić za takie samo mieszkanie, gdy wynajmowane jest na biuro. W grupie lokali użytkowych najbardziej poszukiwane są pomieszczenia sklepowe i biurowe, ale o korzystnej lokalizacji, w centrach miast lub dzielnic. W ofertach najwięcej jest magazynów. Poniżej -- ceny dzierżawy za miesiąc, najczęściej bez opłat eksploatacyjnych.

Warszawska Giełda Lokali i Nieruchomości: dom 180 mkw. , 5 pokoi, tel. , Grochów -- 4, 3 tys. zł; mieszkanie 100 mkw. , 4 pokoje, parter, tel. , Mokotów -- 4, 6 tys. zł; dom 400 mkw. , 14 pokoi, 2 telefony, działka 620 mkw. , Rembertów -- 4, 6 tys. zł; mieszkanie 4-pokojowe, 108 mkw. telefon, Śródmieście -- 5 tys. zł;...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Brak okładki

Wydanie: 861

Spis treści
Zamów abonament