Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Na jakich warunkach można skonsolidować zadłużenie

30 stycznia 2014 | Moje Pieniądze

Bank BGŻ

- Kredyt konsolidacyjny; kwota kredytu od 50 tys. do 500 tys. zł (maks. 80 proc. wartości nieruchomości); okres kredytowania od 12 do 300 miesięcy; karencja w spłacie do 11 miesięcy; oprocentowanie od 4,8 do 5,25 proc. w skali roku; prowizja od 3,5 do 4,5 proc.; ubezpieczenie na życie – obowiązkowe, gdy kredytobiorca w okresie kredytowania przekroczy 70. rok życia, koszt ubezpieczenia to podwyższenie marży o 0,99 pkt proc.; opłata za wycenę nieruchomości od 270,60 zł.

Bank BPS

- Kredyt konsolidacyjny; kwota kredytu od 10 tys. zł, maks. 80 proc. wartości nieruchomości, jeśli jednym z konsolidowanych kredytów jest kredyt mieszkaniowy (do 95 proc. wartości nieruchomości, pod warunkiem podniesienia marży do czasu, aż wskaźnik LTV, czyli relacja wartości kredytu do wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem, spadnie do 80 proc.); okres kredytowania od 12 do 360 miesięcy; oprocentowanie kredytu WIBOR 3M plus marża od 3,99 pkt proc.; prowizja od 1 proc.; jeśli jednym z konsolidowanych kredytów jest kredyt mieszkaniowy, zabezpieczeniem musi być nieruchomość, której kredyt dotyczy.

Bank Millennium

- Kredyt konsolidacyjny (hipoteczny); kwota kredytu od 20 tys. zł (maks. 90 proc. wartości nieruchomości, jeśli jednym z konsolidowanych zobowiązań jest kredyt mieszkaniowy, i 70...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9751

Wydanie: 9751

Spis treści
Zamów abonament