Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Firmy szansą LTE

30 stycznia 2014 | Ekonomia
Operatorzy nie gwarantują teraz minimalnej prędkości Internetu.  jest tak Nawet w technologii, która teoretycznie to umożliwia – LTE.
źródło: Rzeczpospolita
Operatorzy nie gwarantują teraz minimalnej prędkości Internetu. jest tak Nawet w technologii, która teoretycznie to umożliwia – LTE.

Mobilny Internet | Operatorzy komórkowi za gwarancję pierwszeństwa dostępu do sieci 4G i jakości usługi mogą w przyszłości policzyć sobie więcej.

urszula Zielińska

Operatorzy mobilni w Europie zapłacili kilkanaście miliardów euro za częstotliwości, pozwalające świadczyć usługi mobilnego Internetu w technologii LTE (ang. long term evolution). Niskie ceny mobilnego Internetu sprawiają, że trudno przewidywać, jak szybko zwrócą im się te inwestycje.

– Operatorzy komórkowi na całym świecie jeszcze dwa lata temu sądzili, że dzięki wprowadzeniu LTE będą mogli żądać za Internet wyższych opłat. Do tej pory brakuje jednak przykładów skutecznej egzekucji tego typu strategii. W Polsce mobilny Internet jest tani. Operatorzy próbują różnicować taryfy, ceniąc wyżej te...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 9751

Wydanie: 9751

Spis treści
Zamów abonament