Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Nieuleczalni doradcy

22 stycznia 2015 | Publicystyka, Opinie | Grzegorz W. Kołodko
Grzegorz W. Kołodko
autor zdjęcia: Sławomir Mielnik
źródło: Fotorzepa
Grzegorz W. Kołodko

Ciekawe, gdzie Roman Kuźniar plasuje prezydenta Francji i wicekanclerza Niemiec: pośród „pożytecznych idiotów" Kremla czy może w gronie „ignorantów, ludzi zalęknionych”? – polemika byłego wicepremiera.

Ciekawe, gdzie Roman Kuźniar plasuje prezydenta Francji i wicekanclerza Niemiec: pośród „pożytecznych idiotów" Kremla czy może w gronie „ignorantów, ludzi zalęknionych"? – polemika byłego wicepremiera.

Artykuł »Sankcje, które szkodzą...« sytuuje jego autora prof. Grzegorza Kołodkę w całkiem szerokim w Europie froncie osobistości, które twierdzą, że Rosji nie należy irytować ani tym bardziej karać za politykę ostatnich kilkunastu miesięcy. Znajdujemy w tym froncie różne środowiska, od „pożytecznych idiotów" Kremla, przez ignorantów, ludzi zalęknionych, aż po wielki biznes..." – pisze Roman Kuźniar w tekście „Sankcje, które leczą" („Rzeczpospolita", 5 stycznia 2015 r.), odnosząc się do mojego artykułu...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10046

Wydanie: 10046

Spis treści
Zamów abonament