Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Czy branża usług zdrowotnych wspomoże rozwój hoteli

24 czerwca 2016 | Prawo w biznesie

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą hotele lub podobne obiekty, mogą się promować na zagranicznych rynkach korzystając z branżowego programu wsparcia dla sektora usług prozdrowotnych. Warunkiem uczestniczenia w tym przedsięwzięciu jest wybór co najmniej jednego z rynków docelowych wskazanych w programie i zadeklarowanie udziału w targach.

Michał Kołtuniak

Rozpoczął się okres realizacji branżowych programów promocji. Zadanie, jakie przed nimi postawiono, to zwiększenie aktywności rodzimych firm na międzynarodowych rynkach. W tym celu przedsiębiorcy będą mogli uzyskać wsparcie finansowe na udział w zagranicznych targach lub wystawach, organizację misji gospodarczych, pokazów, degustacji i innych wydarzeń mających przybliżyć firmę i jej usługi potencjalnym kontrahentom.

Do tej pory, zgodnie z decyzją Ministerstwa Rozwoju, zatwierdzono siedem takich programów dla sektorów związanych z: kosmetykami, IT/ICT, sprzętem medycznym, jachtami i łodziami, meblami, polskimi specjalnościami żywnościowymi oraz usługami prozdrowotnymi.

Pochwal się hotelem

Szczególnie ten ostatni może być interesujący dla branży związanej z zakwaterowaniem i świadczeniem usług związanych z szeroko rozumianą turystyką. Jak wynika bowiem z programu, skorzystać z niego mogą mikro, mali oraz średniej wielkości przedsiębiorcy, którzy...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10479

Wydanie: 10479

Spis treści
Zamów abonament