Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Rozbudowa domu opieki z 8-proc. VAT

27 czerwca 2016 | Podatki | Marcin Szymankiewicz

Do wykonania instalacji cieplnych, kanalizacyjnych i gazowych wewnątrz domu opieki społecznej sklasyfikowanego w dziale PKOB 11, które nie wykraczają poza bryłę budynku, ma zastosowanie obniżona stawka podatku. Roboty poza obiektem nie korzystają z preferencji.

Roboty budowlane zostały wykonane w obiektach budowlanych zaliczonych do budownictwa objętego społecznym programem mieszkaniowym. Prace te polegały na rozbudowie budynku domu opieki społecznej (grupowanego jako 1130 - Budynki zbiorowego zamieszkania) łącznie z wykonaniem instalacji cieplnych, wodno-kanalizacyjnych, gazowych wewnątrz budynku i robót wykończeniowych, jak też łącznie z wykonaniem instalacji zewnętrznych, takich jak przyłącze wodociągowe do budynku, budowa dróg wewnętrznych i przeciwpożarowych, parkingów, małej architektury, ukształtowania i zagospodarowania terenu zielenią. Czy do takich...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10481

Wydanie: 10481

Spis treści
Zamów abonament