Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szukaj w:
[x]
Prawo
[x]
Ekonomia i biznes
[x]
Informacje i opinie
ZAAWANSOWANE

Bardzo lubię konkurencję, działa na naszą korzyść

27 czerwca 2016 | Nieruchomości | gb
źródło: materiały prasowe

Rynek charakteryzuje się dziś wyjątkową równowagą między wysokim popytem i podażą - mówi Shraga Weisman, prezes Ronson Development.

Rz: : Czy na rynku mieszkań mamy boom inwestycyjny?

Shraga Weisman, prezes Ronson Development: Już od kilku kwartałów popyt na rynku nieruchomości wyraźnie rośnie i wygląda na to, że taka tendencja będzie się utrzymywać. Naturalną odpowiedzią deweloperów na tak korzystną koniunkturę jest sukcesywne poszerzanie oferty, co tłumaczy wysyp nowych inwestycji. Tylko w tym roku planujemy rozpocząć w Warszawie budowę pięciu inwestycji, które obejmą łącznie ponad 700 lokali.

Kto rozdaje dziś karty: deweloper czy klient?

Rynek charakteryzuje się dziś wyjątkową równowagą między wysokim popytem i podażą. Taki układ sił ma bezpośrednie przełożenie na relatywną stabilność cen i sprawia, że to koniunktura rozdaje korzystne karty dla obu graczy: klienci mogą nabyć mieszkanie w przystępnej dla nich cenie, a deweloperzy mają szansę na wyższe wyniki sprzedażowe.

Potwierdzeniem tej tezy w przypadku Ronsona jest najniższy od lat udział mieszkań gotowych w naszej ofercie, który utrzymuje się na poziomie ok. 10 proc. Oznacza to, że nasza oferta wyczerpuje się...

Dostęp do treści Archiwum.rp.pl jest płatny.

Archiwum Rzeczpospolitej to wygodna wyszukiwarka archiwalnych tekstów opublikowanych na łamach dziennika od 1993 roku. Unikalne źródło wiedzy o Polsce i świecie, wzbogacone o perspektywę ekonomiczną i prawną.

Ponad milion tekstów w jednym miejscu.

Zamów dostęp do pełnego Archiwum "Rzeczpospolitej"

Zamów
Unikalna oferta
Wydanie: 10481

Wydanie: 10481

Spis treści
Zamów abonament